ΔΠΜΣ «Δημόσιος Λόγος και Ψηφιακά Μέσα» - ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Το Διιδρυματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Δημόσιος Λόγος και Ψηφιακά Μέσα» (Public Discourse and Digital Media) που διοργανώνουν το Παιδαγωγικό Τμήμα Νηπιαγωγών της Παιδαγωγικής Σχολής του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας και το Τμήμα Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας του ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (ΦΕΚ 3050/τ.Β΄/27-7-2018) καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν αίτηση για την κάλυψη πενήντα (50) θέσεων για το ακαδημαϊκό έτος 2018-2019.

Οι υποψήφιοι/ες θα αποστείλουν ή θα καταθέσουν αυτοπροσώπως τον φάκελο υποψηφιότητας (δικαιολογητικά υπ’ αριθμ. 1 έως 5 καθώς και όσα από τα πρόσθετα διαθέτουν) κατά το χρονικό διάστημα από 4 έως και 18 Σεπτεμβρίου 2018 (σφραγίδα ταχυδρομείου)  σύμφωνα με όσα ορίζονται στην προκήρυξη.

Παρακάτω μπορείτε να βρείτε συνημμένη την προκήρυξη.