ΔΠΜΣ «Επιστήμες της Αγωγής: Εκπαίδευση στις Φυσικές Επιστήμες, το Περιβάλλον και την Τεχνολογία» - ΠΑΡΑΤΑΣΗ

Τα Παιδαγωγικά Τμήματα Νηπιαγωγών και Δημοτικής Εκπαίδευσης της Σχολής Κοινωνικών και Ανθρωπιστικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας προκήρυξαν, για το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020, την εισαγωγή είκοσι πέντε (25) μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών στο Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Επιστήμες της Αγωγής: Εκπαίδευση στις Φυσικές Επιστήμες, το Περιβάλλον και την Τεχνολογία»-«Educational Sciences: Science, Environment and Technology in Education» (ΦΕΚ 3050/τ./27-7-2018). Για τη διευκόλυνση των μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών δίνεται παράταση για την υποβολή αιτήσεων και δικαιολογητικών μέχρι την Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου 2019 (σφραγίδα ταχυδρομείου). Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να αναζητήσουν περισσότερες πληροφορίες για τα απαιτούμενα δικαιολογητικά και τη διαδικασία υποβολής αίτησης στην ιστοσελίδα του ΔΠΜΣ. Για τυχόν διευκρινήσεις, μπορούν να απευθύνονται στα τηλέφωνα 2385055037 και 2385055146 ή στο email: fepms@uowm.gr.

1. ΠΑΡΑΤΑΣΗ.pdf 9/6/2019 3:14:25 PM